CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Düzce Baskılı Ambalaj Kağıdı

Düzce Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Düzce Baskılı Ambalaj Kağıtları | Düzce Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Düzce Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Düzce Baskılı Kağıt | Düzce Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Düzce Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Düzce baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Düzce ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Düzce ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk düzce flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan düzce ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Düzce baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Düzce ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Düzce baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma düzce baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm düzce ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce baskılı ambalaj kağıdı, düzce baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, düzce baskılı ambalaj kağıdı, düzce ambalaj kağıdı, firma düzce baskılı ambalaj kağıdı, düzce askılı paket ambalaj kağıdı, düzce askılı kese kağıdı, düzce ülfit kağıt, düzce ambalaj kağıdı satın al, kraft düzce ambalaj kağıdı fiyatlarıdüzce ambalaj kağıdı baskı, düzce ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner