CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Düzce Baskılı Pizza Kutusu

Düzce Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Düzce Pizza Kutuları | Düzce Pizza Kutusu Fiyatları | Düzce Pizza Kutusu | Düzce Pizza Kutusu İmalat | Düzce Pizza Kutusu Ölçüleri | Düzce Pizza Kutusu Fiyatları | Düzce Baskısız Pizza Kutusu | Düzce Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, düzce baklava kutusu, düzce lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Düzce baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Düzce baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Düzce baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Düzce baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Düzce baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Düzce pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Düzce pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Düzce askılı pizza kutusu fiyatları ile düzce pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Düzce baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla düzce baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce baskılı pizza kutusu, düzce pizza kutuları, düzce basklı kutular, düzce baskılı pizza kutusu fiyatları, düzce pizza kutusu fiyatları, düzce pizza kutusu imalatı, düzce pizza kutusu, düzce baskılı pizza kutusu satışı, düzce baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner