Düzce Lamine Termal Etiket

Düzce Lamine Termal Etiket | Düzce Lamine Termal Etiket Fiyatları | Düzce Lamine Termal Etiket Nedir | Düzce Lamine Termal Barkod Etiketi | Düzce Termal Etiketler | Düzce Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Düzce lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Düzce lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Düzce lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Düzce lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen düzce etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda düzce termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer düzce etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan düzce lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Düzce termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Düzce lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Düzce etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Düzce lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Düzce lamine termal etiket nedir? Lamine düzce termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel düzce lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce lamine etiket, düzce termal etiket, düzce top etiket, düzce ribonsuz baskı, düzce baskılı etiket, düzce renkli termal etiket, düzce lamine termal barkod etiketi, düzce kuşe etiket, düzce termal etiket boyutları, düzce boş etiket, düzce termal etiket fiyatları, düzce lamine etiketler, düzce eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner