Düzce Polietilen Opak Etiket

Düzce Polietilen Opak Etiket | Düzce Opak Pe Polietilen Etiket | Düzce Opak Polietilen Etiket | Düzce Opak Etiket | Düzce Opak Etiket Fiyatları | Düzce Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Düzce

polietilen opak etiket

Düzce Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Düzce opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Düzce opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta düzce opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir düzce etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Düzce opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Düzce polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız düzce barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Düzce polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve düzce opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce polietilen etiket, düzce polietilen opak etiket, düzce opak etiket fiyatları, düzce opak etiket, düzce opak polietilen (pe) etiket, düzce sembol etiket, düzce polietilen pe etiket, düzce opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner