Düzce Chromolux Etiket

Düzce Chromolux Etiket | Düzce Chromolux Etiket Nedir | Düzce Chromolux Etiket Fiyatları | Düzce Chromolux Etiket Baskı | Düzce Kromolüks Etiket | Düzce Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Düzce Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Düzce chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Düzce chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan düzce chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan düzce kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı düzce chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Düzce chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Düzce chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve düzce kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Düzce choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Düzce choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel düzce etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce etiket, düzce etiket fiyatları, düzce barkod etiket fiyatları, düzce baskılı etiket fiyatları, düzce barkod, düzce rulo etiket fiyatları, düzce barkod fiyatları, düzce rulo etiket, düzce yapışkanlı etiket, düzce barkod sistemi, düzce barkod okuyucu, düzce barkod okuyucu fiyatları, düzce koli etiketi, düzce tekstil etiketi, düzce saten etiket, düzce metal etiket, düzce mat pp etiket, düzce mat pe etiket, düzce etiket baskı, düzce mat polietilen etiket, düzce lazer etiket, düzce boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner