Düzce Silvermat Etiket

Düzce Silvermat Etiket | Düzce Silvermat Etiket Fiyatları | Düzce Silvermat Etiket Özellikleri | Düzce Silvermat Etiket Yazıcı | Düzce Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Düzce Silver Mat Etiket | Düzce Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Düzce silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir düzce etiket türüdür. Genellikle kitap ve düzce barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Düzce silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun düzce etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan düzce silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Düzce silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Düzce silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Düzce silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Düzce silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Düzce silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Düzce etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Düzce silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce silvermat etiket, düzce termal etiket, düzce silver mat etiketler, düzce mat etiketler, düzce silver mat etiket fiyatları, düzce etiket fiyatları, düzce şeffaf etiket fiyatları, düzce silver mat barkod etiketi, düzce barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner