CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Düzce Baskılı Pide Kutusu

Düzce Baskılı Pide Kutusu | Düzce Pide Kutusu Fiyatları |Düzce Pide Kutusu  |Düzce Pide Kutusu Ölçüleri | Düzce Pide Kutusu İmalatı | Düzce Hazır Pide Kutusu | Düzce Pide Ve Lahmacun Kutusu | Düzce Pide Kutuları | Düzce Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, düzce baklava kutusu, pizza kutusu,düzce lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Düzce baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Düzce baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Düzce baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Düzce baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Düzce pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı düzce pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Düzce baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Düzce pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Düzce baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için düzce pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel düzce pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce baskılı pide kutusu, düzce pide kutusu fiyatları, düzce pide kutusu imalatı, düzce pide kutusu , düzce baskılı pide kutusu fiyatları, düzce baskılı ambalajlar, düzce pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner