Düzce Eko Termal Etiket

Düzce Eko Termal Etiket | Düzce Eko Termal Etiket Fiyatları | Düzce Eko Termal Kağıt | Düzce Termal Etiketler | Düzce Eco Termal Etiket Nedir | Düzce Top Termal Etiket | Düzce Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Düzce eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Düzce eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için düzce etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu düzce etiket en düzce ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Düzce eko termal etiket fiyatları ve düzce eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan düzce eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Düzce eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Düzce termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Düzce ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Düzce etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce termal etiket, düzce etiket düzce, düzce boş etiketdüzce eco etiket, düzce etiket fiyatları, düzce eko termal etiket, düzce etiket, düzce eco termal etiket fiyatları, düzce sıra numarası etiketi, düzce ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner