Düzce Mat Polipropilen Etiket

Düzce Mat Polipropilen Etiket | Düzce Pp Etiket | Düzce Mat Etiket | Düzce Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Düzce Polipropilen Ürünler | Düzce Sembol Barkod Etiket | Düzce Mat Pp Etiket | Düzce Barkod Sistemleri | Düzce Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Düzce mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Düzce polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Düzce pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Düzce mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Düzce at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Düzce mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Düzce mat pp etiket düzce opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce mat etiket, düzce opak pp, düzce mat ppdüzce boş etiket, düzce termal etiket fiyatları, düzce şeffaf pp, düzce mat polipropilen, düzce etiket, etiket düzce, ribon düzce, karekod okuyucu düzce, polipropilen, düzce polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner