Düzce Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Düzce | Düzce Mini Diş Seti | Düzce Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Düzce | Traş Seti | Düzce Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Düzce otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri düzce ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  düzce otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Düzce otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Düzce otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti düzce  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları düzce ve düzce  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Düzce traş seti, traş seti fiyatları düzce , düzce buklet traş seti, otel traş setleri düzce , kutulu traş setleri, düzce otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri düzce , kutulu buklet traş seti düzce .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner